• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DİLOVASI AMANA SERVİSİ

 

Dilovası Amana Servisi olarak yıllardır müşterilerimize hizmet vermenin bizlere vermiş olduğu güven ile sektörümüz içerisinde durmaksızın büyümekteyiz.

 

Müşterilerle irtibat haline geçtiğimiz ilk andan itibaren sorun ile ilgili bütün durumları göz önüne almakta ve müşterilerimizin bu sorundan en kısa süre içerisinde kurtulmasını sağlamaktayız.

 

Ayrıca piyasa içerisinde var olan güncel bir durumu yakından takip ederek kendimizi bu doğrultuda geliştirmekteyiz.

Çalışanlarımızın iş sahası içerisinde göstermiş olduğu performans ile her daim müşterilerimizden olumlu geri dönüler almaktayız.

 

Dilovası Amana Servisi Nelere Hizmet Vermektedir

 

Dilovası Amana Servisi firması adı altında müşterilerimizin beyaz eşyalarında (çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi gibi) ortaya çıkan problemlerin çıkış kaynağını belirleyerek bunlara uygun şekilde gerekli teknik onarım ve bakım işlemlerini deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Eğer ekip arkadaşlarımız bu problemin ev ortamı içerisinde çözülecek bir durum olmadığına karar verirlerse beyaz eşyanız firmamız bünyesi altında işlem görecektir.

 

İşlemler sonunda bizlere emanet etmiş olduğunuz ürünlerinizin ilk aldığınızdan daha sağlam bir şekilde çalıştığına sizlerde şahit olacaksınız.

 

Dilovası Amana Servisi Müşteri Memnuniyetine Önem Veriri

 

Dilovası Amana Servisi firması olarak işlemler sunup eşyalarını müşterilere geri ilettikten sonra müşterilerimizin kendileriyle ilgilenen personelimizden memnun kalıp kalmadığına ve işlerini düzgün bir şekilde yapıp yapmadıklarına dair küçük bir anket gerçekleştirmekteyiz.

Bu anket sonucunda bünyemizde çalışmakta olan personelleri puanlamaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA