• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Endüstriyel Alectra Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Endüstriyel ekipman kullananların en büyük sorunlarından birisi teknik servis bulmaktır. Bu ekipmanların tamamının kendisine özgü özellikleri olduğu için teknik servisin de bu konuda deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olması gerekir. Teknik serviste en önemli unsur kalite ve devamlılığın sürdürülebilmesidir.

 

Deneyim ne kadar önemliyse gelişen teknolojinin de takibi bir o kadar önem taşır. Firma olarak her iki unsuru da servis anlayışımız içine katarak geldiğimiz noktada müşteri memnuniyeti esasında endüstriyel ürünlerin tamir ve bakımlarını yapıyoruz.

 

Memnuniyet Garantili

 

Dilovası endüstriyel Alectra servisi arayışınız varsa firma olarak her an yanınızda olacağımızı rahatlıkla dile getirebiliriz. Teknik servis hizmetimiz yerinde arıza tespiti, düzenli bakım ve arızaların onarılması işlemleri ile gerek duyulduğu hallerde yedek parça teminini kapsar.

 

Firmamız servis sistemini düzenlerken ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kalemlerin altını doldurabilecek şekilde çalışma düzeni oluşturmuştur. Bizimle bir defa çalıştıktan sonra bir başka servise yönelmek istemeyeceğinizin garantisini veriyoruz.

 

Dilovası ve civarında ne zaman endüstriyel ekipmanlar konusunda servis ihtiyacı duyarsanız firmamızı aramanız sorununuzun düzeltilmesi için yeterli olacaktır. Gerisini sizin adınıza biz çözeceğiz.

 

Alectra Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, alectra Sanayi tipi bulaşık makinesi, alectra fırın, alectra mikrodalga fırın, alectra buzdolabı, alectra davlumbaz, alectra elektrikli süpürgelerinizin ve diğer alectra endüstriyelnızın arıza durumunda alectra servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA