• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Derince Klima Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Klimalar bundan sonra bugünümüzde en çok sarf edilen cihazlar arasındadır. Ortam sıcaklığını basitçe ayarlayan bir cihazdır. Evlerde ve iş bölgelerinde tasarruflu bulunduğu amacıyla tercih edilir. Kullanımı olabildiğince kolaydır. Klimaların kullanımından evvelce montajı da çok önemlidir.

 

Yanlış montaj yapılması çoğu sorunla karşılaşmanıza sebebiyet verebilir. Firmamız klimanızı en uygun şekilde montaj işlemlerini tamamlar. Klimanın yerleştirileceği alan büyük önem taşıyor. Çünkü vereceği sıcaklık veya soğukluk derecesi odanın her alanına ulaşması gerekiyor. Firmamız senelerdir bu piyasada kendini kanıtlamış bir firma olarak yer alıyor.

 

En doğru yere ve en doğru şekilde montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Derince Klima Servisi olarak müşteri memnuniyetini kıymet veren firmayız.

 

Hizmet Süreci

 

Telefon numaramızdan davet merkezimize erişerek lüzumlu verilere sahip olabilirsiniz. Teknik kadromuz destek talep etmeniz halinde sizi ziyaret eder. Müsait bulunduğunuz gün ve saatlerde söylemiş bulunduğunuz alana gelerek hizmeti gerçekleştirir. Klimanızın gereken kontrolleri yapıldıktan sonra problemin ne bulunduğu tarafınıza iletilir.

 

Biz her vakit müşterilerimize kalıcı çözümler öneriyoruz. Piyasada ismini duyurmuş bir firma olarak müşteri memnuniyetini yükseltmek amacıyla elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Müşterilerin istekleri tarafında Derince Klima Servisi olarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Verdiğimiz Hizmetler

 

Biz klima adına bütün işlemleri yapan bir firmayız. Montaj, tamir ve bakım işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Klimanızla ilgili yaşadığınız her sorunda, bizimle iletişime geçerek lüzumlu verileri alabilirsiniz. Klimanız amacıyla lüzumlu keşif yapılarak tamir ile ilgili tarafınıza bilgi verilir. Derince Klima Servisi adı altında bütün işlemleri, ekonomik ve kaliteli olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

Hizmet Verdiğimiz Klima Servisi Markaları


Aşağıdaki listelemiş belirtilen tüm klima markalarında Derince ilçesinde servisimiz bulunmaktadır.

 

Derince Arçelik Klima Servisi
Derince Vestel Klima Servisi
Derince Regal Klima Servisi
Derince Altus Klima Servisi
Derince Mitsubishi Klima Servisi
Derince Demir Döküm Klima Servisi
Derince Baymak Klima Servisi
Derince Fujitsu Klima Servisi
Derince Sigma Klima Servisi
Derince Seg Klima Servisi
Derince Bosch Klima Servisi
Derince Midea Klima Servisi
Derince Green Klima Servisi
Derince Daikin Klima Servisi
Derince Vrf Klima Servisi
Derince York Klima Servisi
Derince İklimsa Klima Servisi
Derince Denki Klima Servisi
Derince Cartel Klima Servisi
Derince Siemens Klima Servisi
Derince Electrolux Klima Servisi
Derince Hitachi Klima Servisi
Derince Fujiterma Klima Servisi
Derince Rubenis Klima Servisi
Derince Lg Klima Servisi
Derince Beko Klima Servisi
Derince Samsung Klima Servisi

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA