• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Derince Daikin Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Biz klima sektöründe yer alan bir firmayız. Klimalar hakkında gelişmeleri takip ediyoruz. Her alanda kullanılan klimaların onarımlarını ve montajlarını yapıyoruz.

Firmamız son derece ciddi çalışmalar yapıyor.

 

Yaptığımız çalışmaların her zaman arkasında duruyoruz.

Müşterilerimize karşı ciddi bir çalışma prensibi belirliyoruz.

 

Derince Daikin Servisi adı altında cihazlarınızın tüm işlerini gerçekleştiriyoruz. Firmamız klima konusunda son derece kendini geliştirmiş bir firmadır. Klima tamirleri konusunda kendini son derece geliştirmiş bir firmadır. Her zaman bu sektörde kendisinden bahsettiren bir firma olduk ve bu şekilde piyasada yer alıyoruz.

 

Müşterilerin Memnuniyeti

Biz müşterilerimizin memnun olması için tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Hatta müşterilerimizin cihazlarını en iyi şekle getirebilmek için büyük çalışmalar yapıyoruz.

 

Firma olarak küçük detaylara bile çok dikkat eden bir firmayız. Önümüze çıkacak olan tüm sorunları önceden tespit ederek klimaların daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

 

Derince Daikin Servisi olarak klima konusunda kendimize çok güveniyoruz ve bu güveni müşterilerimize de yaşatmak istiyoruz.

Biz her zaman gerekli müdahaleleri yapan bir firmayız. Cihazlarınıza çok değer veriyoruz.

 

Firma Kalitesi

Firmamız gün geçtikçe kendini geliştiren ve son derece modern bir firmadır. Kaliteli hizmetler gerçekleştirebilmek için sürekli olarak çalışan ve mücadele eden bir firmadır.

Derince Daikin Servisi olarak her zaman müşterilerimizi memnun etmek için yoğun ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA