• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Derince Cartel Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Doğru müdahale ve dürüst çalışma ilkeleri ile yaşadığınız aksaklıkları en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçlayan servisimiz Derince bölgesinde hizmet vermektedir. Klimalarınız için dünya standartlarında, kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, alanında profesyonel teknik ekibimizle birlikte en verimli ve kaliteli çözümlerle birlikte sizlere ulaştırmaktadır.     

 

Klimanız İçin Doğru Adres - Derince Cartel Servisi

 

Klimalarınız için doğru ve güvenilir adres olan Derince Cartel Servisi klimalarınızın tamiri, montajı ya da bakımı için sizlere sınırsız kolaylıklar ve teknolojik açıdan yenilikler sunmaktadır. İklimlendirme açısından artık günümüz şartlarında kullandığımız temel elektronik cihazlardan birisi olan klimalar için doğru kullanım daha montaj ile başlamaktadır. Bilinmelidir ki bir çok klima arızasının ana kaynağı yanlış montajdan ileri gelmektedir.

 

Firmamız sizlere montaj, demontaj, bakım ve onarım konusunda en doğru ve en hızlı şekilde çözüm sağlamaktadır. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturulacak olan servis talebi ile teknik kadromuz en kısa sürede adresinize gelerek cihazlarınızda ortaya çıkan problemlere anında müdahale edecektir.   

   

Derince Cartel Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Çağrı merkezimiz ile yapacağınız ilk görüşmede klimanız için doğru adreste olduğunuzu anlayacaksınız. Sorunu anlamaya ve etkili bir çözüm geliştirmeye dönük bir kadro ile artık klimanız güvenli ellerde. Yedek parça gerekli olduğu takdirde ise firmamız sayesinde yedek parçaya en hızlı ve garanti kapsamında sahip olabileceksiniz.  

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA