• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Derince Çamaşır Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Çamaşır makineleriniz için dünya standartlarında ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, alanında yetkin teknik ekibimizle birlikte cihazlarınızda oluşan problemlere en etkili çözümleri sizlere ulaştırmaktadır.   

 

Çamaşır Makinenizin Dostu - Derince Çamaşır Makinesi Servisi

 

Herhangi bir elektronik cihazınızda yaşayacağınız arızalar kesinlikle can sıkıcıdır. Hele ki, bozulduğunda dağ gibi biriken çamaşırların yarattığı huzursuzluk alabildiğine sevimsiz bir durumdur. Böylesi durumlarda servisimiz yaşadığınız soruna en hızlı bir şekilde çözüm sağlamaktadır.

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturacağınız servis talebi ile profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek çamaşır makinenizde ortaya çıkan problemlere anında müdahale edecektir. Garantili hizmetlerimizi 7/24 sizlerle buluşturan kadromuz yaşanılan arızayı çözdükten sonra ayrıca sizlere makinenizle ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır.   

 

Derince Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Güler yüzlü ve sorunu anlamaya dönük çağrı servisimiz ile yapacağınız görüşme ile ilk adımı atarak servis talebinizi oluşturmuş olursunuz. Bunun ardından uzman kadromuz en kısa sürede adresinize ulaşarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi hizmetlerde bulunacaktır.

 

Özellikle çamaşır makinesi arızalarının giderilmesi konusundaki en büyük sorunlardan birisi yedek parça teminidir.  Yedek parça temini nedeniyle günlerce bekletilebilirsiniz. Ancak Derince Çamaşır Makinesi Servisi sayesinde yedek parça konusunda da hızlı ve kaliteli parçalara ulaşabilecek ve yaşadığınız aksaklığın en hızlı ve güvenilir şekilde çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA