• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Derince Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Kombi ve klimalarınız için dünya standartlarında ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, alanında yetkin teknik ekibimizle birlikte cihazlarınızda oluşan problemlere en verimli ve kaliteli çözümleri sizlere ulaştırmaktadır. Hızlı ulaşım, doğru müdahale ve dürüst çalışma prensiplerimizle yaşadığınız aksaklıkları en etkin bir şekilde çözmekteyiz.   

 

Klimanız İçin Güvenilir Adres - Derince Demrad Servisi

 

Kombi ve klimalarınızın tamiri için firmamız sizlere sınırsız kolaylıklar ve teknolojik açıdan yenilikler sunmaktadır. Cihazlarınız için güvenilir bir şirket olan firmamızda kombi ve klima tamiri kapsamında her türlü tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır.

 

Derince Buderus Servisi günlük hayatlarımızda artık muazzam bir öneme sahip olan kombi ve klimalarınızın montajı, demontajı, bakımı ve onarımı konusunda sizlere en hızlı şekilde çözüm sağlamaktadır. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturacağınız servis talebi ile teknik kadromuz tüm ekipmanlarıyla en kısa sürede adresinize gelerek cihazlarınızda ortaya çıkan problemlere anında müdahale edecektir. Ayrıca cihazlarınızın verimli ve daha uzun süreli kullanımını sağlayacak bilgileri de sizlerle paylaşacaklardır.  

   

Derince Buderus Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Çağrı merkezimiz ile yapacağınız ilk görüşmede anlayacaksınız ki, firma olarak sorunu anlamaya ve etkili bir çözüm geliştirmeye dönük bir kadro ile birliktesiniz. Sadece bir telefonla servis talebinizi oluşturduktan sonra ekibimiz montaj, demontaj, bakım, tamir ve yedek parça temini gibi konularda en hızlı şekilde size yardımcı olacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA