• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DERİNCE BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Derince Baymak Servisi firması kurulduğu ilk andan itibaren müşterilerin evlerinde ve çalışma ortamlarında kullanmakta oldukları klima ve kombilere yönelik gerekli teknik servis, onarım, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Bu işleri gerçekleştirirken her daim müşterilerimizin en az düzeyde zaman kaybetmeleri açısından hem de ekonomik açıdan en az düzeyde bir harcama yapmaları için müşterilerimizi düşünen hareketler sergilemekteyiz.

 

Derince Baymak Servisi Klima ve Kombilerin Ne Gibi Sorunlarını Çözer

 

Derince Baymak Servisi firması olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombilerin çeşitli sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız.

 

Öncelikle kombilerde vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmek gerekirse kombileri kullanırken aşırı ses çıkarması, kombilerin çalışmaya başlarken patlar tarzda işleme geçmeleri, çalışma durumunda ortamı ısıtamamaları ve sıcak su vermemesi gibi problemleri büyük bir ustalık çerçevesinde çözüme kavuşturmaktayız.

 

Ayrıca müşterilerimizin kullanmakta oldukları klimalarda ise dış ünite fanında arıza meydana gelmesi, iç ünitenin çalışmaması, ortamı soğuturken ve ısıtırken sorun çıkarması ve çalışma durumunda aşırı ses çıkarması gibi durumları çözüme kavuşturmaktayız.

 

Derince Baymak Servisi Klima ve Kombileri Hangi İşlemlerden Geçirir

 

Derince Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombilerin sorunlarını çözmek adına gerekli donanımsal ve sistemsel açıdan gerekli işlemlerden geçirmekteyiz.

 

Donanım bakımında gerektiği takdirde parça değiştirmekte gerektiği takdirde ise ürünün rutin bakım işlemlerini yaparak sorunlardan arınması yönünde müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA