(5 PUAN)

DERİNCE ARÇELİK SERVİSİ

0532 646 84 10 / 0532 646 84 10

 

Derince Arçelik Servisi adı altında hizmet vermekte olan firmamız ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlunbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Çalışkan ve hırslı çalışanlarımız ile müşterilerimizin hem maddi açıdan hem de zaman açısından aşırı bir kayıp yaşamaları için elimizden gelen bütün çabayı sarf etmekteyiz.

 

Sadece çalışanlarımızın görev sahası içerisindeki başarılarını izlememekteyiz.

 

Bunun yanında müşterilerimize karşı göstermiş oldukları davranışlarda bizim için oldukça önem arz etmektedir.

 

Bir çalışanımızın kötü bir davranış gerçekleştirmesi firmamızın imajının kirlenmesi için yeterli olacaktır.

 

En Yakın Derince Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Konular

 

Derince Arçelik Beyaz Eşya Komib Klima Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde mutlaka kullanmakta oldukları buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalara, klimalara ve kombilere yönelik bir servis, bakım ve onarım hizmeti verme anlayışımız bulunmaktadır.

 

Bu hizmet sektörü içerisinde her daim en iyisi olabilmek adına firmamızı ve içerisinde çalışan arkadaşlarımızı her daim geliştirmekteyiz.

 

Bu gelişim süreci içerisinde çalışan arkadaşlarımıza hem mesleki açıdan bilmeleri gereken konulara yönelik hem de müşterilerle nasıl bir iletişim kurmaları gerektiği yönünde bir eğitim vermekteyiz.

 

Kocaeli Derince Arçelik Servisi İle İletişime Geçme Yolları

 

Derince Arçelik Teknik Servisi firması olarak karşılaşmış olduğunuz problemleri çözmemiz adına bizlerle iletişime geçmek isteyenler isterlerse firmamızın kullanmış olduğu sabit telefon numarası hatlarını arayarak müşteri hizmetleri temsilcisi arkadaşlarımızın istemiş oldukları bilgileri doğru bir şekilde cevaplayarak kaliteli hizmet anlayışımızdan faydalanabilirler.

 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube DERİNCE

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA