• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DERİNCE AMANA SERVİSİ

 

Derince Amana Servisi adı altında hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde her daim müşterilerimize en iyisini sunmak adına çalışmaktayız.

 

Bu çalışmalarımızın karşılığını da müşterilerimizin bizlere göstermiş oldukları ilgiden geri almaktayız.

Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimiz gerek kaliteli gerekse de vakit kaybı yaşatmadan vermiş olduğumuz hizmetten dolayı bizleri her daim tercih etmekte ve bizleri çevrelerine önermektedirler.

 

Bu durumun firmamızda yaratmış olduğu özgüvenden dolayı her daim daha iyi noktalarda olmak için çaba göstermekteyiz.

 

Derince Amana Servisi Olarak Sorunlarını Çözdüğümüz Ürünler

 

Derince Amana Servisi adı altında hizmet vermekte olan firmamız müşterilerin kullanmakta oldukları buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi beyaz eşya olarak anılmakta olan ürünlerin gerek donanımsal açıdan gerekse de sistemsel yönden meydana gelen sorunlarını büyük bir ustalık çerçevesi içerisinde çözüme kavuşturabilmektedirler.

 

Bu işlemleri gerçekleştirirken donanımsal açıdan bir parça değişikliği söz konusu olursa eğer en kaliteli ve sağlam çalışan ürünleri kullanarak değişimi gerçekleştirmekteyiz.

 

Öyle ki işlem sona erdiğinde ürün eskisinden daha iyi bir şekilde kullanılmaya hazır hale gelecektir.

 

Derince Amana Servisi Olarak Hizmet Süremiz ve Çalışma Saatlerimiz

 

Derince Amana Servisi olarak müşterilerimizden alıp sorununu çözmek adına firmamız bünyesine getirmiş olduğumuz ürünlerin sorunlarını en geç 2 hafta içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

 

Müşterilerimiz herhangi bir sorununu çözüme kavuşturmamız adına bizlerle haftanın yedi günü iletişim haline geçebilmektedir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA