• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DERİNCE ALTUS SERVİSİ

 

Derince Altus Servisi altında oluşmuş olan firmamız yıllardır hizmet vermiş olduğu bu sektör içerisinde her daim müşterilerine en kaliteli hizmeti götürme anlayışıyla hareket etmektedir.

 

Bu anlayışımızdan dolayı evlerde kullanılmakta olan ürünlerle alakalı karşılaşılan bir durumdan kurtulmak adına firmamız ile iletişime geçilmektedir.

Ayrıca çağımızda teknolojinin son derece hızlı bir şekilde yenilendiğinin bilincinde olduğumuzdan dolayı bu yenilikleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz.

 

Eğer iş sahamızı etkileyecek bir teknolojik yenilik meydana gelirse bunlar hakkında bilgi sahibi olmaları açısından personellerimizi bir eğitim süreci içerisine sokmaktayız.

 

Derince Altus Servisi Çalışma Sahasında Hizmet Ettiği Ürünler

 

Derince Altus Servisi olarak hizmet etmiş olduğumuz sektör içerisinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalara, klimalara ve kombilere yönelik servis, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

 

Bu hizmetleri gerçekleştirirken kullanmış olduğumuz ürünlerin son derece işe uygun olmasına dikkat etmekteyiz.

Bu işlemler içerisinde göstermiş olduğumuz titizlikten dolayı müşterilerimizin ürünlerinden istedikleri düzeyde kullanmalarını sağlamaktayız.

 

Derince Altus Servisinin Hizmet Prensibi ve Çalışma Düzeni

 

Derince Altus Servisi olarak firmamız müşterilerimizin ürünlerinde sorunlarla karşılaşmalarını azaltmaktayız.

 

Müşterilerimize iş sahası içerisinde başarılı bir şekilde hizmet etmenin yanı sıra müşterilerimize son derece güler yüzlü bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Bir problemle karşılaştığınızda bizlerle istediğiniz her an bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim kurup gerekli bilgileri aktardıktan sonra ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde sizlere ulaşacaklardır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA