• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Cartel Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Verdiğimiz tüm montaj, bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde dünya standartlarında çalışmayı ve müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan servisimiz Darıca bölgesinde hizmet vermektedir.

 

Klima kullanıcılarının yaşadıkları teknik aksaklıklarda yanında olmak ve kullanım konusunda müşterilerimizi bilinçlendirmek ve cihazlarının kullanım ömrünü artırmak temel prensibimizdir.     

 

Darıca Cartel Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz Nelerdir?

 

Kaliteden ödün vermeden hizmet veren servisimiz siz müşterilerimize klimalarının montaj, demontaj, bakım ve onarım, yedek parça temini gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

 

Tüm bu hizmetlerimizden garanti kapsamında yararlanacak olan müşterilerimiz için ayrıca uygun ödeme olanakları sunmaktayız.

 

Bu konuda rakiplerimizden ve piyasada bu işi yapan birçok kişi ve firmadan alanında eğitimli, uzman ve deneyimli personelimiz ile ayrılmaktayız.

 

Tamir ve onarım konusunda klimanızı emanet ederken mutlaka uzman kişi ve servislerle çalıştığınıza mutlaka emin olun.

Aksi takdirde onca para vererek sahip olduğunuz klimanız zarar görebilir hatta çalışmaz hale gelebilir.

 

Klimaların montajı, demontajı, bakım ve onarımı mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Darıca Cartel Servisi olarak deneyimimiz ve uzman kadromuzla klimalarınızın güvenliğini üstleniyoruz.   

 

Darıca Cartel Servisi Olarak Bir Telefon Uzaklığındayız

 

Klimanızda yaşayacağınız herhangi bir problem durumunda çağrı merkezimizi arayarak klimanızda yaşadığınız problemi aktarabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizin adınıza oluşturulan servis talebi sonucunda, firmamız içerisindeki uzman personelleri vermiş olduğunuz adrese yönlendirecektir. Ve böylelikle klimanızdaki arıza yerinde, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.  

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA