• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Bulaşık Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Her türlü montaj, bakım, onarım gibi durumlar için en hızlı ve güvenilir önerileri sizlere ulaştıran Darıca Bulaşık Makinesi Servisi teknik ekibi her an sizlere destek olmak için beklemektedir.

 

Tüketiciyi bilinçlendirmeyi ve yaşadığı teknik sıkıntılarda en hızlı şekilde tüketicinin yanında olarak profesyonel destek sağlamayı görev olarak gören firmamızın başarılarının temelinde tecrübe ve alanında yetkinlik bulunmaktadır.

 

Amacımız bulaşık makinelerinizin montaj, arıza ve onarım işlerini itina ile yaparken aynı zamanda ekonomik ve kalıcı çözümler sunarak müşterilerimize her zaman doğru ve dürüst bir hizmet vermektir.   

 

Darıca Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Alanında uzman teknisyen kadromuz ile sizlere sunacağımız hizmetler montaj, bakım, tamir, yedek parça teminini ve ayrıca cihazlarınızla ilgili sizlere genel bir bilgilendirme yapmaktır.

 

İhtiyacınız olduğunda en kısa zamanda ve en doğru ekipmanlarla adresinize gelen teknisyenlerimiz, kullanmış oldukları teknolojik yöntemler sayesinde makinenizde hızlı bir şekilde olumlu sonuçlar elde etmektedir.

 

Ayrıca üstün bir iş kalitesi ile yerine getirilen onarım işlemi hizmetleri orijinal yedek parça garantisi de sunmaktadır. .

 

Darıca Bulaşık Makinesi Servisi Bir Telefon Uzaklığında

 

Bulaşık makinenizde yaşayacağınız herhangi bir sorun karşısında çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Talebinizi gerçekleştirdikten sonra teknik ekibimizi adresinize ulaşım sağlayarak sorunu yerinde çözecektir.  Unutmayın; Darıca Bulaşık Makinesi Servisi uzman ve eğitimli personeli ile sizlere bir telefon mesafesinde.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA