• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Klima ve kombi kullanıcılarını bilinçlendirmeyi ve yaşadığı teknik sıkıntılar konusunda en hızlı şekilde tüketicinin yanında olarak teknik destek sağlamayı görev olarak addeden firmamızın başarılarının temelinde uzmanlık ve deneyim bulunmaktadır.    

 

Darıca Buderus Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Darıca bölgesinde kaliteden ödün vermeden hizmet veren firmamız aynı zamanda uygun fiyat koşulları ile çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle müşterilerinin yanındadır.

 

En yeni teknik ekipman ve donanımlı ekibimizle sizlere sunacağımız hizmetler montaj, bakım, tamir, yedek parça teminini ve cihazlarınızla ilgili sizlere genel bir bilgilendirme yapmaktır.

 

Tamir ve onarım adı altında servis hizmeti verdiğini iddia eden piyasada çok sayıda kişi ve firma bulunmaktadır.

 

Ancak onca para vererek sahip olduğunuz kombi ve klimanızı güvenilirliğini ve uzmanlığını ispatlamamış kişilere karşı korumalısınız.

 

Klima ve kombilerin tamiri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazlarınız zarar görebilir hatta çalışmaz hale bile gelebilirler.  Üstelik tüm bu garantili hizmetlere uygun maliyetlerle sahip olabileceksiniz. 

 

Darıca Buderus Servisi Olarak Bir Telefon Uzaklığındayız

 

Kombi veya Klimanızda yaşayacağınız herhangi bir problem durumunda çağrı merkezimizi arayarak cihazlarınızdaki problemleri müşteri temsilcimize aktarabilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimiz tarafından sizin adınıza oluşturulan servis talebi sonucunda, cihazınızın türüne ve arızanın mahiyetine göre firmamız içerisindeki uzman personeller vermiş olduğunuz adrese yöneltilecektir.

 

Ve cihazlarınızdaki arıza yerinde, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.  

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA