• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Darıca Buderus Servisi

0262 656 66 41

0554 142 66 61

 

Darıca buderus kombi servisi kullanıcılarını bilinçlendirmeyi ve yaşadığı teknik sıkıntılar konusunda en hızlı şekilde tüketicinin yanında olarak teknik destek sağlamayı görev olarak addeden firmamızın başarılarının temelinde uzmanlık ve deneyim bulunmaktadır.    

 

Kocaeli Darıca Buderus Kombi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Darıca buderus kombi tamiri servisi bölgesinde kaliteden ödün vermeden hizmet veren firmamız aynı zamanda uygun fiyat koşulları ile çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle müşterilerinin yanındadır.

 

Darıca buderus kombi bakımı en yeni teknik ekipman ve donanımlı ekibimizle sizlere sunacağımız hizmetler montaj, bakım, tamir, yedek parça teminini ve cihazlarınızla ilgili sizlere genel bir bilgilendirme yapmaktır.

 

Darıca buderus kombi petek temizliği arıza, tamir ve onarım adı altında servis hizmeti verdiğini iddia eden piyasada çok sayıda kişi ve firma bulunmaktadır.

 

Ancak onca para vererek sahip olduğunuz kombi güvenilirliğini ve uzmanlığını ispatlamamış kişilere karşı korumalısınız.

 

Buderus kombilerin tamiri mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazlarınız zarar görebilir hatta çalışmaz hale bile gelebilirler. Üstelik tüm bu garantili hizmetlere uygun maliyetlerle sahip olabileceksiniz. 

 

Darıca Buderus Servisi Olarak Bir Telefon Uzaklığındayız

 

Kombi arızası ve tamir yaşayacağınız herhangi bir problem durumunda çağrı merkezimizi telefon numarasından arayarak iletişim online cihazlarınızdaki problemleri müşteri temsilcimize aktarabilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimiz tarafından sizin adınıza oluşturulan servis talebi sonucunda, cihazınızın türüne ve arızanın mahiyetine göre firmamız içerisindeki uzman personeller vermiş olduğunuz adrese yöneltilecektir.

 

Buderus Kombi Ve cihazlarınızdaki arıza yerinde, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.  Hizmet Bölgelerimiz ; 


Abdi İpekçi Mahallesi - Bağlarbaşı Mahallesi - Bayramoğlu Mahallesi - Cami Mahallesi - Emek Mahallesi - Fevziçakmak Mahallesi - Kazımkarabekir Mahallesi - Nenehatun Mahallesi - Osmangazi Mahallesi - Piri Reis Mahallesi - Sırasöğütler Mahallesi - Yalı Mahallesi - Yeni Mahallesi - Zincirlikuyu Mahallesi
 

Darıca Buderus Servisi Nerede Adresimiz : Kocaeli Darıca Kazımkarabekir Mah. Ensar Sok No : 6/A 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA