• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DARICA BEKO SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Darıca Beko Servisi olarak neredeyse artık dünyanın her bir yerinde her evde kullanılmakta olan beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik hizmetler sunmaktayız.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler çerçevesi içerisinde örneğin beyaz eşyalarla ilgili parça değişimi, klimanın sigortasından kaynaklı oluşan problemleri, klimanın su kaçırması, klimanın istenilen seviyede faaliyet göstermemesi, kombinin su kaçırması, kombinin çalışırken patlar tarzda aktifleşmesi ve kombinin yanık bir koku yayması gibi problemleri ile ilgilenmekteyiz.

 

Bu işlemler esnasında teknik destek, servis, onarım ve bakım işlemlerinden hangisi uygulanabilecek ise onu kullanarak ürünü kullanılabilir bir hale getirmeye çalışmaktayız.

 

Darıca Beko Servisi Çağına Ayak Uydurur

 

Darıca Beko Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ya da iş yerlerinde kullanmakta oldukları ve bizlerinde hizmet vermekte olduğu beyaz eşya, kombi ve klima gibi teknolojiyi içerisinde barındırmakta olan araçların her geçen gün kendini yenilemiş olduğunu bilmekteyiz.

 

Eğer bu ürünlerin tamirinde ya da parça değişimi gibi bizim iş alanımızı ilgilendiren bir yenilik olduğunu gördüğümüz an bunu bütün ekip olarak hemen öğrenemeye çalışmaktayız.

Bunu yaparak saha içerisinde hangi problemi görürsek görelim bir yabancılık çekmemeye dikkat etmekteyiz.

 

Darıca Beko Servisi İle İrtibat Haline Geçmek

 

Darıca Beko Servisini kullanarak karşılaşmış olduğunuz problemleri ortadan kaldırmak istiyorsanız eğer firmamızın kendisi için belirlemiş olduğu ve çeşitli yerlere dağıtmış olduğunu telefon numarasını tuşlayarak irtibat haline geçebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA