• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DARICA BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Darıca Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombilere yönelik gerekli teknik servis, onarım ve bakım işlemlerini yılların bizlere kazandırmış olduğu deneyim ile beraber gerçekleştirmekteyiz.

 

Eğer sizlerde kullanmakta olduğunuz klimalardan meydana gelen klimanın çalışmaması, klimanın sigortasının atması, dış ünitenin ya da iç ünitenin çalışmaması ve yüksek ses çıkararak çalışması gibi problemlerle karşı karşıya kalıyorsanız sorunu çözmemiz adına bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz.

 

Birde kullanmakta olduğunuz kombilerin yüksek sesle devreye girmesi, sıcak su vermemesi, radyatörlerin tam ısınmaması ve cihazın yeterli düzeyde ısıtmaması gibi problemleri yaşıyorsanız bunları da çözüme kavuşturmak adına bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz.

 

Darıca Baymak Servisi Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışır

 

Darıca Baymak Servisi olarak her daim müşterilerimizin yapmış olduğumuz işten memnun olmaları bizim için çalışma ilkesi haline gelmiş bulunmaktadır.

 

Müşterilerimizin evleri içerisinde gerçekleştireceğimiz işlemler esnasında çalışma arkadaşlarımızın gerek evi en az düzeyde kirletmelerine gerekse de müşterilere karşı güler yüzlü bir şekilde hizmet vermeleri konusunda personellerimizi uyarmaktayız.

 

Bu konularda meydana gelecek bir sıkıntı şirketimizin marka değerine zarar verecektir.

 

Darıca Baymak Servisi Hizmet Verme Süresi

 

Darıca Baymak Servisi olarak bir sorunla karşılaşan kişiler haftanın istedikleri günü bizimle iletişim haline geçerek şikayetlerini iletebilirler.

 

Almış olduğumuz şikayet doğrultusunda hareket ederek en kısa süre içerisinde müşterimize geri dönüşte bulunarak sorunlarını çözmek için çalışmaya başlamaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA