• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Endüstriyel Arisco Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının çalışma prensipleri ve tasarımları ev tipi ürünlere göre farklıdır.

 

Bu farklılık da endüstriyel mutfak ekipmanlarının servisi noktasında daha komplike bir bilgiye ihtiyaç duyulması zorunluluğunu getirir.

Bu cihazlar konusunda uzmanlaşmış ekibimiz bakım, tamir, parça değişimi ve kurulum gibi hizmetleri sunar.

 

Bütün endüstriyel mutfak cihazlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Deneyimli teknik ekibimiz her türlü sorununuza çözüm getirmek için ihtiyacınız olan her an yanınızdadır.

 

Farkımız Referanslarımız

 

Neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun ilk yanıtı referanslarımız olacaktır. Servis verdiğimiz bütün müşterilerimiz ile çalışmalarımız ilk günden bu yana aynı şekilde devam etmektedir.

 

Darıca endüstriyel Arisco servisi ihtiyacınızı bizimle en kısa sürede çözebilirsiniz. Böylece mutfak ekipmanlarınız daha uzun ömürlü olur ve iş düzeniniz aksamaz.

 

Gerek teknik ekibimizin deneyimi gerekse kullandığımız son teknoloji ürünü cihazlar ile olumlu bir servis deneyimi yaşamınızı sağlarız.

 

Mutfak ekipmanları teknik servisi olarak çalışmak birçok alandaki teknik servise göre çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olmayı gerektirir. Servisimiz ekipmanlar konusundaki bilgilerini ekipmanların yenilenmesine göre güncellemektedir. 

 

Arisco Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, arisco Sanayi tipi bulaşık makinesi, arisco fırın, arisco mikrodalga fırın, arisco buzdolabı, arisco davlumbaz, arisco elektrikli süpürgelerinizin ve diğer arisco endüstriyelnızın arıza durumunda arisco servisimiz tarafından tamir, bakım ve onarımı, arıza işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA