• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DARICA ARÇELİK SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Şirketimiz Darıca Arçelik Servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz servis, bakım ve onarım piyasası içerisinde müşterilerimizin gözünde her daim en üst noktalarda yer alabilmek için çaba gösteren bir firmayız.

 

Bundan dolayı sektör içerisinde beyaz eşya, kombi ve klima gibi ürünleri ilgilendirmekte olan bir yenilik meydana geldiği vakit bunları iyi bir şekilde inceleyerek personellerimize bu yenilikler hakkında kısa bir eğitim vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz bu eğitim sayesinde teknik elemanlarımız çalışma sahası içerisinde karşılaştıkları problemleri ustalıkla ortadan kaldırabileceklerdir.

 

Darıca Arçelik Servisi Hizmet Vermiş Olduğu Ürünler

 

Darıca Arçelik Servisi olarak sizlerin günlük hayatı içerisinde artık yer edinmiş olan bulaşık makinesi, çamaşır makine ve buzdolabı gibi beyaz eşyalara, evinizi kış aylarında ısıtan yaz aylarında ise serinleten klimalara ve kombilere yönelik teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

 

Bu vermiş olduğumuz hizmetleri genel olarak kaliteli ve üstün bir şekilde verme prensibimizden dolayı her daim müşterilerin takdirini kazanmaktayız.

 

Darıca Arçelik Servisi Teknik Servis ve Bakım Süresi

 

Darıca Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her konu için teknik destek sağlayabilmekteyiz.

Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları ev ortamında çözülmeyecek büyük bir problem olduğunu sezdiğimiz zaman ürünleri teknik servis bölümümüze getirmekteyiz.

 

Bu bölüm içerisinde müşterilerimizin zaman konusunda tasarruf sağlamaları açısından kısa bir süre içerisinde ürünlerini teslim edebilmekteyiz.

Ayrıca ürünlerin hangi işlemden geçtiğini müşterilerimiz istedikleri an öğrenebilmektedirler.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA