• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Endüstriyel Alveo Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Darıca endüstriyel alveo servisi endüstriyel mutfak malzemelerinin gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerinde gerekli hizmeti vermektedir.

 

Endüstriyel mutfak malzemelerinde ilk akla gelen, bulaşık makinesi, fırın gibi profesyonel makinelerin kurumsal alanlarda kullanımı çok fazla ve sık olduğu için filtre tıkanma sıkıntısı çok fazla yaşanabiliyor.

 

Bu alanda araya firmamız girerek her türlü desteği sağlamaktadır.

 

Darıca endüstriyel alveo servisiiş yerlerinize en yakın alanda olarak uzman kadromuzla günün her saati hizmet vermekteyiz.

 

Yaşadığınız sorunu ekibimizle paylaşarak, çok kısa bir sürede gelerek soruna çözüm bulabiliyorlar.

 

Cihazların tamiri için kusursuz çalışma sağlayarak, kısa sürede istenileni yerine getirmekteyiz.

 

Darıca endüstriyel alveo servisiolarak, dayanıklı ve temizlenmesi kolay malzemelerden yapına bu ekipmanları gerekli darbeye karşı korumaktayız.

 

Gerekli malzemeler tarafımızca temin edilerek, sizleri de bu konuda bilgilendirmekteyiz.

Garanti ürünlerin kapsamında çalışma sürdürüyoruz.

 

Tamiri yapılan ürünlerden geçerli olarak 1 garanti kapsamında bulunan ürünler, herhangi bir bozulma veya kırılma sonucunda firmamızı arayarak ücretsiz olarak teminini sağlayabilirsiniz.

 

Alveo Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, alveo Sanayi tipi bulaşık makinesi, alveo fırın, alveo mikrodalga fırın, alveo buzdolabı, alveo davlumbaz ve diğer alveo endüstriyelnızın arıza durumunda alveo servisimiz tarafından bakım ve onarımı, tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA