• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DARICA ALTUS SERVİSİ

 

Kurumumuz Darıca Altus Servisi olarak bizlere tahsis edilmiş olan bölge içerisinde en iyi şekilde hizmet sağlamaktayız.

Hizmet sağlamış olduğumuz ürünler genellikle beyaz eşyalar, klimalar ve kombilerdir.

 

Müşterilerimizin bu ürünlerle alakalı karşılaşmış oldukları her türlü probleme yönelik teknik destek, teknik servis ve onarım gibi hizmetleri sunmak adına deneyimli çalışma arkadaşlarımız saha içerisinde çalışmaktadır.

 

İş alanı içerisinde göstermiş olduğumuz bu güzel ahlaklı çalışma anlayışımızdan ötürü müşterilerimiz tarafından şüphe duymadan tercih edilen bir firma konumuna erişmiş bulunmaktayız.

 

Darıca Altus Servis Çalışma Sahası Ve Gösterdiği Hizmet

 

Darıca Altus Servisi olarak bulunduğumuz semt içerisinde müşterilerimize haftanın neredeyse her günü hizmet vermekteyiz.

 

Bu kesintisiz bir şekilde çalışma durumumuz sayesinde müşterilerimizin uzun süre bir şekilde mağduriyet yaşamamalarını sağlamaktayız.

 

Hizmet sunmuş olduğumuz ürünleri sizlere şu şekilde sayabiliriz: Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalara başta Altus marka klima ve kombiler olma üzere saymış olduğumuz ürünlerle alakalı meydana gelen ürünlerin her türlü işlemleri deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız tarafından yerine getirilmektedir.

 

Darıca Altus Servisi Çalışma Ekipleri Arasında Uyum

 

Darıca Altus Servisi olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek adına her geçen gün personellerimizi geliştirmekteyiz. Bundan dolayı aramıza bazen yeni ekip arkadaşlarımız katılabilmektedir. Bunların iş sahası içerisinde yabancılık çekmemeleri adına bizlerle uzun süredir çalışmakta olan arkadaşlarımızın deneyimlerini paylaşabilecekleri uygun ortamlar yaratmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA