• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Darıca Endüstriyel Alectra Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Teknik servis bulmak her zaman kolay değildir, hele ki doğru hizmet veren teknik servis bulmak çok daha zordur. Endüstriyel mutfak ekipmanları kullanan firmalar bu ayrımın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Teknik servis alanı kendi içinde deneyim gerektiren bir hizmettir.

 

Gerekli deneyime ve bilgiye sahip olmayan kişilerden alınan servis ise ekipmanların daha da ciddi sorunlar çıkartmasına neden olabilir. Bir servisin önceliği her zaman koruyucu ve önleyici hizmet sunmaktır.

 

Serviste Kalite

 

Darıca endüstriyel Alectra servisi olan firmamız bulunduğu bölge ve çevresinde gerek duyduğunuz sanayi tipi mutfak ekipmanları servis ihtiyacınızı karşılar. Servisimiz deneyimli teknik servis ekibinden oluşur. Serviste çalışan bütün elemanlarımız ürünler hakkında detaylı bilgiye sahiptirler.

 

Servis standartlarımızı sürekli güncellediğimiz bilgiler ile her daim güncel tutmayı hedefliyoruz. Sadece bugün değil yarınlar için de teknik servis konusunda sizlerle olan bağımızı sürdürmek için en kaliteli çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Teknik servise sadece arızalar zamanında değil ekipmanların çalışma performanslarının yüksek olması için bakım zamanında da ihtiyaç duyulur. 

 

Alectra Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, alectra Sanayi tipi bulaşık makinesi, alectra fırın, alectra mikrodalga fırın, alectra buzdolabı, alectra davlumbaz, alectra elektrikli süpürgelerinizin ve diğer alectra endüstriyelnızın arıza durumunda alectra servisimiz tarafından arıza, bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA