• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Daewoo Servisi

0850 303 36 30

 

Firmamız Daewoo Servisi olarak bizler için tahsis edilmiş olan görev sahası içerisinde durmaksızın çalışarak en fazla tercih edilen firma olmak için çaba göstermekteyiz.

 

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin günlük hayatları içerisinde sıkça kullanmış oldukları beyaz eşya, klima ve kombi benzeri ürünlerden doğan sorunları ortadan kaldırmak adına hizmet sağlamaktayız.

 

Gerek kullanmış olduğunuz ürünün parça değişimi olsun gerekse de ürünün gerekli bakım işlemleri olsun bunları kurumumuzun prestijine yakışır bir şekilde yapmaktayız.

 

Bu işleri gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızın işlerinde son derece profesyonel ve deneyim sahibi kişiliklerdir.

 

Daewoo Servisi Web Sitesi Çalışma Prensibi

 

Daewoo Servisi olarak her daim hedefimiz müşterilerimizin bir daha aynı sorun ile karşılaşmamasıdır.

 

Bu yüzden işlemden geçirmiş olduğumuz beyaz eşya, klima ve kombi benzeri ürünler içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz her türlü detay kurumumuzun garantisi altında bulunmaktadır.

 

Vermiş olduğumuz bu güven sayesinde bir problemle karşılaşan müşterilerimizin ilk olarak tercih edeceği yer olmaktayız.

 

Daewoo Servisi İle İletişim Kurmak

 

Daewoo Beyaz Eşya Tamir Ustaları olarak bir problemle karşılaşan herhangi biri bizimle iletişime geçmek istiyorsa yapması gereken işlemler oldukça basittir.

 

Bunun için yapması gereken şey şudur.

 

Firmamız adına olan sabit telefon ya da cep telefon numaralarımızdan birini tuşlayarak bizlerle iletişim kurmayı becerebilen müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları en kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilmek adına ekip arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA