• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Whirlpool Servisi

İstanbul Kartal ve çevresinde hizmet sağlatan firmamız her zaman sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için çalışmalarını geliştirmektedir. Bu noktada teknolojiyi yakından takip eden firmamız hem verilen hizmetler de hem de destek hattında büyük bir gelişim göstererek Avrupa standartlarında bir servis hizmeti sunmaktadır. Cevizli Whirlpool Servisi olarak klimalarda yaşanan her türlü arıza, bakım durumunda hizmet sağlayan firmamız aynı zamanda en uygun fiyat avantajı ile d bütçenize dosttur.

 

Cevizli Whirlpool Servisi ile Profesyonel Hizmet

Whirlpool  Ankastre Beyaz Eşya  klimalar yaz ve kış aylarında evlerin ve ofislerin kurtarıcısı olurken bazı dönemler arıza verebilmektedir. Bu arızaların hemen halledilmesi adına kişiler özel servis arayışına girer. Firmamız olarak hızlı hizmet anlayışı çerçevesinde anında destek sunmaktayız. 20 kişiyi aşkın profesyonel ekibimiz Cevizli Whirlpool Servisi olarak İstanbul’da geniş bir servis ağına sahiptir.

 

Herhangi bir arıza, onarım gerektiren durumlar, bakım zamanı gelen Ankastre Beyaz Eşya  klimalar için hem yerinde hem de atölyelerimizde hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve lider teknolojiler ile çalışmalar sunan ekibimiz eğer sorun yerinde çözülüyor ise yerinde hizmet sağlamaktadır. ancak sorun büyük boyutlarda ise Cevizli Whirlpool Servisi olarak klima atölyemize getirilip en kısa zamanda ilk gün ki performansına kavuşturulmaktadır. Ardından ücretsiz nakliye ile 1-3 iş günü içinde teslimat gerçekleştirilir. Ankastre Beyaz Eşya  Klimalarda yaşanan her türlü arızada sizlere bir telefon kadar yakınız. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA