• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

CEVİZLİ Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Cevizli Subzero Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya konusunda yaşanacak olan sorunlarda mutlaka teknik servis hizmeti alınması gerekir. Aksi durumda yaşayan ufak çaplı sorunlarda yanlış müdahaleler veya bilinçsizce yapılacak olan işlemler daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Alanında uzman olan ekibi ile Cevizli Subzero buzdolabı servisi en iyi sonuçları almanız için gelişen teknoloji ile çalışma yapmaktadır.

Cevizli Subzero buzdolabı servisi ile çalışmak isteyenler bu konuda diledikleri her an iletişim bilgilerinden ulaşım sağlayarak arıza kaydı yapabilirler. Kaydı yaptırırken vereceğiniz bilgilere göre ön bilgilendirme alarak yapılacak işlemler ve ne zaman gelineceği konusunda bilgi almış olursunuz.

En kısa sürede geri dönüş yapılacağı için sorunun büyümesine imkan verilmeden çözüme ulaşılması sağlanır.

Gıdalar için son derece önemli olan buzdolabının bozulması, arızalanması veya montaj gibi işlemlerinde Cevizli Subzero buzdolabı servisi her zaman hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatlar ile yedek parça değişimi veya bakım gibi konularda da en iyi sonuçları almanız amaçlanarak itinalı çalışmalar ile kaliteli hizmet verilmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA