• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Buzdolabı arızalarında ya da onarım ihtiyaçları için bir telefon kadar yakın olan firmamız, 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezi ayrıcalığı ile her müşterisine eşit yakınlıkta bulunmaktadır.

Profesyonellikte son derece ilerideki konumu ile birçok firmaya örnek olan firmamız, hizmet sırasında son derece temiz ve titiz davranışları ile de müşterilerin takdirini kazanmayı başarmaktadır.

Cevizli Liebherr buzdolabı servisi olarak hizmet alabileceğiniz firmamızda Liebher marka cihazların orijinal yedek parçalarını bulabilir ve parça değişimlerinde birinci sınıf işçilik ve orijinal parça ile sorunsuz bir çalışma performansını da bulabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Politikası İle Ekonomik Hizmetin Adresi

 

Bizi tercih eden müşterilerimizin hizmetin en iyisini hak ettiğini düşünerek, buzdolabı tamir ve onarım işlerinin her birinde büyük özen çerçevesinde hareket ediyoruz.

Uygun fiyat politikamız sayesinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız buzdolabı tamir ve onarım fiyatlarını firmamızda bulabilirsiniz.

 

Aile bütçesini düşünen ve bunu gerçeğe dönüştüren yapısı ile yakın çevrenizdeki pahalı bir o kadarda kalitesi düşük hizmetleri tercih etmek yerine, hizmetlerimizi tercih ederek memnuniyetinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA