• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Cevizli Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Cevizli Finlux Buzdolabı Servisi

 

                Cevizli finlux buzdolabı servisi olarak cihazınızda veya beyaz eşyalarınız da oluşacak tamir bakım veya onarım gibi durumlarda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Bu gibi durumlar genel olarak beyaz eşya kullanıcılarının canını sıkan ortak bir durum olsada artık bizler sizlerin yanınızda olduğumuz için bu gibi sorunlar veya problemler canınızı sıkmayacaktır.

 

                Cevizli Finlux buzdolabı servisi olarak tamir bakım veya onarım gibi işlemlerde bizlere ulaştığınız andan itibaren üzerinden çok uzun süreler geçmeyecek bir şekilde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

 

Bunun sayesinde cihazınızda ki sorunun ne olduğu ve ne kadar sürede tamir bakım veya onarımının yapılabileceği sizlere bilgi olarak aktarılmaktadır.

 

                Cevizli finlux buzdolabı servisi olarak ayrıca bu bilgilendirmenin yanı sıra problem eğer bizler için çok uzun süreli bir problem değilse size ulaşarak en kısa süre içerisinde probleminiz yerinde ve kısa sürede kalıcı çözüm sloganı ve çalışma prensibimiz ile hemen çözülecektir.

 

Şunları belirtmek isteriz ki eğer cihazınız servise gelerek onarımı yapılacaksa burada da fazla uzun süreler beklemeyeceksiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA