• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çengelköy Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Çengelköy Finlux Buzdolabı Servisi

 

   İnsanların buzdolabı bakım ve onarım işlerini karşılamak ve halkına kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmak için İstanbul Çengelköy'de kurulan Çengelköy Finlux buzdolabı servisi günde yüzlerce buzdolabının tamir işlerini yaparak halkının buzdolabı ile olan sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır.

 

Servis her türlü buzdolabının tamir işlerini belli bir ücret karşılığında yapmaktadır.

 

Bunun dışında garantisi bulunan Finlux buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

 

Servis buzdolabı alan kişilerin buzdolaplarını istenilen adrese kadar taşıyarak buzdolabının kurulum işlerini yapmaktadır.

 

Kurulumu tamamladıktan sonra müşterisini buzdolabı kullanımı hakkında bilgilendiren Çengelköy Finlux buzdolabı servisi kullanım klavuzu ile birlikte buzdolabının garanti belgesini veren bu servis müşterisinin buzdolabı işlerini yaptıktan sonra bulunduğu adresten anında ayrılmaktadır.

 

 Bunun dışında bu servis adını daha çok duyurabilmek için her gün TV, afiş gibi ilanlarla kendi servisinin tanıtımını yaparak kendisine müşteri çekmeye çalışmaktadır.

 

Adını duyurarak kendisine müşteri çekmeyi başaran Çengelköy Finlux buzdolabı servisi yapmış olduğu çalışmalarıyla halkının ve müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA