• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çengelköy Beko Servisi

0216 313 30 25
 Whatsapp Numarası   ; 0532 646 84 10

 

İstanbul Üsküdar ilçesi ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde her türlü Beko cihazın, onarım, tamirat, bakım ve kurulumu noktasında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Bu noktada Çengelköy ve çevre muhitlerinde hizmet veren firmamıza kolaylıkla ulaşabilir, hızlı bir servis ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

Farklı servislere yüksek ücretler ödemek yerine, bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşarak uygun fiyatlara kaliteli bir servis çağırabilirsiniz.

Çengelköy beko servisi olarak hem uygun fiyat garantisi sunuyor hem de garanti imkanımız ile güvenilir bir hizmeti siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz.

 

Çengelköy beko servisi olarak her türlü Beko marka üründe servis hizmeti sağlanmaktadır.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi, klima, ocak, buzdolabı, dondurucu, fırınlı ocak gibi eski model yeni model her türlü üründe bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 

Ekibimiz belirtilen lokasyona en kısa süre içinde gelerek arıza tespitini gerçekleştirmekte ve gözünüzün önünde güven ve garanti ile tamirat ve onarım işlemlerini ivedilikle gerçekleştirmektedir.

Çengelköy beko servisi olarak 7/ 24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilir her türlü sorun için bilgilendirme ve servis desteği alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA