• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇEKMEKÖY Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Çekmeköy Subzero Buzdolabı Servisi

 

                Günümüzde buzdolabı bozulmaları yüzünden çekilen sıkıntıları gidermek amacıyla İstanbul Beykoz'da kurularak halkının buzdolabı bakım ve onarım işlerini yaparak günde yüzlerce buzdolabı yapan Çekmeköy Subzero buzdolabı servisi sayesinde insanların buzdolabı bozulmaları yüzünden çekmiş olduğu sıkıntılar azalmıştır.

 

Servis sayesinde tüm buzdolapları kolay bir şekilde yapılmakta ve günübirlik olarak teslim edilmektedir.

Ayrıca garantisi bulunan Subzero buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini ücretsiz olarak yapan bu servis halkının gözde servisi olmuştur.

 

Diğer buzdolaplarını da belli bir ücret karşılığında kolay bir şekilde yapan Çekmeköy Subzero buzdolabı servisi yapmış olduğu işler karşısında diğer servislerden önde olmayı başarmıştır.

 

Her gün adını duyurmaya çalışarak çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden bu servise olan ihtiyaç diğer servislere olan ihtiyaçtan daha çok olmaya başlamıştır.

 

Böylece bu servis sayesinde özellikle ev hanımlarının çilesi haline gelen buzdolaplarının bozularak yiyeceklerin kokması problemi ortadan kalkmıştır.

 

Çekmeköy Subzero buzdolabı servisi her gün çalışmalarına yenisini ekleyerek sınırsız hizmette bulunmaya devam etmekte ve diğer servisleri geçmeyi başarmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA