• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇEKMEKÖY FAKİR SÜPÜRGE SERVİSİ

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

                Çekmeköy Fakir süpürge servisi İstanbul Anadolu yakasında bulunan Çekmeköy’de servis hizmetlerine devam etmektedir. Geniş servis ağı sayesinde Çekmeköy’ün her bölgesine hizmet götürmektedir.

 

Uzun yıllardır Çekmeköy halkına hizmet eden servis hakkında, müşterileri tarafından sürekli olumlu yorumlar yapılmaktadır.

 

Çağrı merkezi mesafesinde olan servis, müşterilerin taleplerine anında karşılık vermekte olup, belirtilen adrese kısa sürede servis personeli yönlendirilmektedir.

 

Personel tarafından gerekli incelemeler yapılarak problemin kaynağına ulaşılmaktadır. Parça temini konusunda geniş stoğu bulunan servisin, elektrikli süpürgelerin onarımını çok kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

 

                Her marka elektrikli süpürgenin bakım ve onarımı konusunda uzman servis personeline sahiptir.

 

Çekmeköy Fakir süpürge servisi pratik çözümler ve garantili işçilik konusunda lider bir firmadır. Bu anlayış benimsenmiş ve öyle de hareket edilmektedir.

 

Alanında uzman teknik personelin elektrikli süpürgedeki arızayı tespiti ile yerinde tamirin mümkün olmadığı veya tamir süresinin uzama ihtimaline karşı, cihaz teslim alınarak servise götürülmektedir.

 

Gerekli incelemeler sonrası değişimi yapılan parça veya parçalar servis tarafından garanti kapsamındadır.

 

Tamiri yapılan elektrikli süpürge yine servis personeli tarafından müşteriye gidilir ve gerekli açıklamalar sonrası cihazın teslimi yapılmaktadır. Müşteriye etkili çözümler sunulması, beraberinde hem mutlu müşteriler hem de yeni müşteriler getirmektedir.

 

                Çekmeköy Fakir süpürge servisi, işinde uzmanlaşmış personeli ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek amacı ile de sürekli eğitim almaları sağlanmaktadır.

 

Çağrı merkezine gelen talepler doğrultusunda elektrikli süpürgenin durumu hakkında bilgi alınarak ilgili adrese yedek parça bakımından tam donanımlı bir şekilde gidilmektedir. Bu da onarım işlemlerinin günlük olarak bitirilmesini sağlamaktadır.

 

Çekmeköy süpürge servisi, elektrikli süpürgelerin bakım ve onarımında, müşteriye net ve garantili çözümler sunmaktadır. Uzun yıllardır Çekmeköy halkına vermiş olduğu hizmet sayesinde hem teknik personel, alanında uzmanlaşmış hem de tam müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA