• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çayırova Cartel Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Konusunda uzman ve alanında önde gelen firmamız Çayırova Cartel Servisi profesyonel teknik kadrosu, güler yüzlü müşteri hizmeti ve çağdaş ekipmanı ile en güvenceli hizmeti en kısa süre içerisinde size ulaştırmaktadır.

 

Klimalarınız için en önemli unsur olan montajdan, bakım ve onarım işlemlerine olası tüm arızaları en hızlı ve dayanıklı çözümü geliştiren servisimizde yararlanacağınız tüm hizmetler garanti kapsamı altındadır.

 

Ayrıca, teknik personelimiz ortaya çıkabilecek problemler hakkında da sizleri uyararak ileriki zamanlarda yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçmektedir.

 

Çayırova Cartel Servisi İle İletişime Geçtikten Sonra

 

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmenin ardından oluşturmuş olduğunuz servis talebi sonrasında teknik ekibimiz tüm ekipmanlarıyla birlikte en kısa sürede klimalarınız için verilen adrese erişim sağlayacaktır.

 

Klimalarınızın montajı, demontajı, bakım ve arıza onarımını yapan servis elemanlarımız söz konusu teknik aksaklıkları çözüme kavuşturduktan sonra size cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım bilgileri de sunacaktır. Tarafımızca yapılacak olan bilgilendirmeler ışığında klimanızın kullanım ömrünü artırabilmenin yanı sıra enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz bilgilere de sahip olacaksınız.    

 

Çayırova Cartel Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Klimalar her ne kadar ileri teknoloji ile üretilmiş cihazlar olsa da belli bir kullanım sonrasında bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu aksaklıklardan en çok görülenleri; cihazın verimli çalışmaması, çalışırken çok gürültü yapması, sigortayı attırması ya da hiç çalışmaması durumlarıdır. Bu arıza türleri ile karşılaştığınızda cihazı mutlaka fişten çekerek en kısa süre içerisinde firma çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.  

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA