• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çayırova Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Alanında önde gelen, uzman firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Çayırova Buderus Servisi profesyonel teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en kaliteli ve güvenceli hizmeti en kısa süre içerisinde size ulaştırmaktadır.

 

Kombi ve Klimalarınızın montajını en verimli şekilde gerçekleştiren, arızalarına çözüm bulan, bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yerine getiren servisimiz ayrıca, ortaya çıkabilecek problemler hakkında da sizleri uyararak ileriki zamanlarda yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçmektedir.

 

Çayırova Buderus Servisi İle İletişime Geçtikten Sonra

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturacağınız servis talebi sonrasında teknik ekibimiz tüm ekipmanlarıyla birlikte en kısa sürede kombi ve klimalarınız için verilen adrese ulaşım sağlayacaktır. Klima ve kombilerinizin montajı, demontajı, bakım ve arıza onarımını yapan servis elemanlarımız var olan teknik aksaklıkları çözüme kavuşturduktan sonra size cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım bilgileri de sunacaktır.

 

Bu faydalı bilgilendirme ile aynı zamanda kombi ve klimanızın kullanım ömrünü artırabilecek ve ayrıca enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz bilgilere de ulaşabileceksiniz.   

 

Çayırova Buderus Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Klima ve kombi kullanımları sonrası karşılaşılan aksaklıklar arasında en çok karşılaşılan problemler; verimli çalışmaması, cihazın çalışırken çok gürültü yapması, sigortayı attırması ya da cihazların hiç çalışmaması durumlarıdır. Bu arıza türlerinden bir veya birkaçı ile karşılaştığınız takdirde cihazlarınızı  mutlaka fişten çekerek en kısa süre içerisinde firma çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.  

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA