(5 PUAN)

ÇAYIROVA BOSCH SERVİSİ

0532 646 84 10

 

Kocaeli Çayırova Bosch Servisi adı altında yıllardır en kaliteli şekilde müşterilerine hizmetler sunmaktadır.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler çerçevesi içerisinde her daim müşteri odaklı çalışmamızdan dolayı her daim severek tercih edilen bir firma olmuş durumdayız.

 

Ayrıca müşterilerimize göstermiş olduğumuz hoşgörü ve ilgiden dolayı sadece iş alanındaki performansımızın yanında ahlaki açıdan göstermiş olduğumuz tutumda gözden kaçmamaktadır.

 

En Yakın Çayırova Bosch Beyaz Eşya Servisi Olarak Bakım Vermekte Olduğumuz ürünler

 

Çayırova Bosch Tamir Servisi olarak her evde artık mutlaka bulunmakta olan beyaz eşyalara, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima yönelik bakım, tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Bekko beyaz eşya tamircisi bakım içerisinde ürünlerde meydana gelen parça değişimi, su kaçırma durumu, doğru ayarda çalışmaması, sistemsel açıdan çeşitli sıkıntıların meydana çıkması gibi durumları ortadan kaldırmak adına müşterilerimize hizmetler vermekteyiz.

 

Bu vermiş olduğumuz hizmet sonucunda müşterilerimizin ürünlerinde çeşitli servis hizmeti Akse Mahallesi Atatürk Mahallesi Çayırova Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Emek Mahallesi İnönü Mahallesi Özgürlük Mahallesi Şekerpınar Mahallesi Yeni Mahallesi Çayırova Toki Konutları tamamına bakım ve onarım tamir işlemlerini kaliteli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Çayırova Bosch Servisi Teknolojiye Ayak Uydurur

 

Çayırova Bosch Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima, kombi ve beyaz eşyalara yönelik vermiş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir aksaklık olmaması adına hizmet vermiş olduğumuz beyaz eşya, klima ve kombileri kapsayan teknolojik değişiklikleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz.

 

Bu teknolojik yenilikleri kaçırdığımız zaman çalışma sahamız içerisinde müşterilerimize göstereceğimiz hizmetler ister istemez sekteye uğrayıp uzun zaman kayıpları yaşatmamıza sebebiyet verecektir.

 

Böyle bir durumu oluşturmamak ve marka değerimizi korumak adına teknolojiye ayak uydurmaktayız.

 

Çayırova Bosch Küçük Ev Aletleri - Çayırova Bosch Beyaz Eşya - Çayırova Bosch Buzdolabı - Çayırova Bosch Derin Dondurucu - Çayırova Bosch Çamaşır Makinesi - Çayırova Bosch Kurutma Makinesi - Çayırova Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çayırova Bosch Bulaşık Makinesi - Çayırova Bosch Fırın - Çayırova Bosch Mikrodalga Fırın - Çayırova Bosch Ocak - Çayırova Bosch Set Üstü Ocak - Çayırova Bosch Seramik ocak - Çayırova Bosch Aspiratör - Çayırova Bosch Set Üstü Fırın - Çayırova Bosch Su Arıtma Cihazı - Çayırova Bosch Ankastre Ürünler - Çayırova Bosch Ankastre Fırınlar - Çayırova Bosch Ankastre Ocaklar - Çayırova Bosch Ankastre Domino Ocaklar - Çayırova Bosch Ankastre Aspiratörler - Çayırova Bosch Ankastre Davlumbazlar - Çayırova Bosch Davlumbazlar - Çayırova Bosch Televizyonlar - Çayırova Bosch Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çayırova Bosch Isıtıcılar - Çayırova Bosch Klima - Çayırova Bosch Elektrikli Süpürge - Çayırova Bosch Su Sebili Servis Merkezi
 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube ÇAYIROVA
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA