• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇAYIROVA BOSCH SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

Şirketimiz Çayırova Bosch Servisi adı altında yıllardır en kaliteli şekilde müşterilerine hizmetler sunmaktadır.

 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler çerçevesi içerisinde her daim müşteri odaklı çalışmamızdan dolayı her daim severek tercih edilen bir firma olmuş durumdayız.

Ayrıca müşterilerimize göstermiş olduğumuz hoşgörü ve ilgiden dolayı sadece iş alanındaki performansımızın yanında ahlaki açıdan göstermiş olduğumuz tutumda gözden kaçmamaktadır.

 

Çayırova Bosch Servisi Olarak Bakım Vermekte Olduğumuz ürünler

 

Çayırova Bosch Servisi olarak her evde artık mutlaka bulunmakta olan beyaz eşyalara, klimalara ve kombilere yönelik bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bu bakım içerisinde ürünlerde meydana gelen parça değişimi, su kaçırma durumu, doğru ayarda çalışmaması, sistemsel açıdan çeşitli sıkıntıların meydana çıkması gibi durumları ortadan kaldırmak adına müşterilerimize hizmetler vermekteyiz.

 

Bu vermiş olduğumuz hizmet sonucunda müşterilerimizin ürünlerinde çeşitli servis, bakım ve onarım işlemlerini kaliteli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Çayırova Bosch Servisi Teknolojiye Ayak Uydurur

 

Çayırova Bosch Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima, kombi ve beyaz eşyalara yönelik vermiş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir aksaklık olmaması adına hizmet vermiş olduğumuz beyaz eşya, klima ve kombileri kapsayan teknolojik değişiklikleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz.

 

Bu teknolojik yenilikleri kaçırdığımız zaman çalışma sahamız içerisinde müşterilerimize göstereceğimiz hizmetler ister istemez sekteye uğrayıp uzun zaman kayıpları yaşatmamıza sebebiyet verecektir.

Böyle bir durumu oluşturmamak ve marka değerimizi korumak adına teknolojiye ayak uydurmaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA