• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇAYIROVA BEKO SERVİSİ

0216 471 80 95

Whatsapp Numarası ; 0532 646 84 10

 

Çayırova Beko Servisi olarak müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet vermek adına çalışmaktayız.

 

Bu özenli çalışmalarımız doğrultusunda müşterilerimizin bizlere her daim sadık kalan ve bir problemle karşılaştıklarında ilk olarak bizlerle iletişim haline geçen daim müşterilerimiz haline getirmiş bulunmaktayız.

 

Müşterilerimize genel itibari ile kullandıkları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik hizmetler sunarak herhangi bir sorunla uzun süreli mücadele etmeden en kısa süre içerisinde ürünlerinden tekrar faydalanabilmelerini sağlamaktayız.

 

Çayırova Beko Servisi Çalışanlarının Kalitesi

 

Çayırova Beko Servisi firması olarak hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizle beraber kocaman bir aile olma yolunda ilerlemekteyiz.

Bu yüzden bizimle beraber çalışmakta olan arkadaşlarımızın herhangi bir şekilde marka değerimizi zedelememeleri açısından önceden önlemler almaktayız. Bir elemanı bünyemiz altında çalıştırmadan önce çeşitli testlerden geçirtmekte ve kendisinin bu işe yatkın biri olduğunu kanıtlamaktayız.

 

Çayırova Beko Servisi Ürünlerin Ne Gibi Sorunlarını Çözer

 

Çayırova Beko Servisi olarak neredeyse insanlığın olduğu her yerde kullanılmakta olan beyaz eşyaların elektrik tesisinden kaynaklı oluşan sorunlarını, mekanik sistemiyle ilgili sorunlarını ve parça değişimi gibi konularıyla ilgilenmekteyiz.

 

Bunun yanında ayrıca klimalarda iç ünitelerin düzgün bir şekilde çalışmaması, dış ünite farının yanlış çalışması ve istenilen ayarlar çerçevesinde çalışmaması gibi durumları çözüme kavuşturmaktayız.

Kombilerinde su kaçırması, çalışırken koku çıkarması gibi sorunlarını deneyimli ekip arkadaşlarımızla beraber çözüme kavuşturmaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA