(5 PUAN)

Çayırova Ariston servisi

 

0532 646 84 10

 

Çayırova Ariston servisi olarak yanlış yapılan, hatalı veya daha sonradan meydana gelmiş hasarlı ürünleri kısa sürede tamir edip teslimini yapıyoruz.

 

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte beyaz eşya, kombi, klima mutfaklar çok fazla tercih edilen teknolojik ürünler arasında yerini almıştır.

 

En yakın Çayırova Ariston Servisi servis alanında hizmet vermeye başladığımız dönemden beri, müşterilere en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

En çok tercih edilen teknik servis alanında iyi hizmet ve tam donanımlı personellerle hizmete devam etmekteyiz.

 

Kocaeli Çayırova Ariston servisi uzun yıllardır sürdürmüş olduğu hizmetle, müşterilere kesintisiz bir hizmet vermektedir.

 

Ariston Hotpoint İndesit deneyim ve tecrübe sahibi olan uzman kadromuzla birlikte, bakım, tamir ve onarım ihtiyaçları için 7/24 hizmet vermektedir.

 

Ürünlerde herhangi bir model ve marka ayrımı yapılmadan her türlü desteği sağlamaktayız. 

 

Çayırova Ariston servisi mutfak endüstriyel ürünleriyle ilgili her türlü arıza da bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakınız.

 

Detaylı bilgiye ulaşmak için ister yüz yüze isterseniz telefonla sizlere gerekli bilgiyi verebiliriz.

 

Çayırova ariston servisi ücreti fiyat bilgilendirmesini satış danışmanlarımızdan yardım alarak öğrenmeniz mümkün.

 

Çayırova ariston beyaz eşya çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima ve diğer ariston beyaz eşyalarınız için arıza, bakım durumunda teknik servisimiz tarafından bakım ve onarımı, tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Mahaller ; 

 

Akse Mahallesi Atatürk Mahallesi Çayırova Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Emek Mahallesi İnönü Mahallesi Özgürlük Mahallesi Şekerpınar Mahallesi Yeni Mahallesi Çayırova Toki Konutları
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA