• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÇAYIROVA ALTUS SERVİSİ

 

Firmamız Çayırova Altus Servisi olarak müşterilerimizin bizden memnun kalması adına çaba harcayan bir kurumuz.

Müşterilerimize kullanmış oldukları beyaz eşyalar, klimalar ve kombilere yönelik bazı hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler içerisinde teknik onarım, servis ve bakım gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Ayrıca günümüzün teknoloji çağı olduğunun bilincinde olan bir firma olmamızdan dolayı müşterilerimize karşı mahcup olmamak adına personellerimizi herhangi bir teknolojik yenilik durumunda personellerimizi bir eğitim süreci içerisine almaktayız.

 

Ayrıca iş kurumumuz içerisine yeni katılan personellerimizin ortama hemen adapte olabilmesi adına diğer personeller tarafından sıcak bir şekilde karşılanmalarını sağlamaktayız.

 

Çayırova Altus Servisi Olarak Hizmet Verme Günlerimiz ve Prensibimiz

 

Şirketimiz Çayırova Altus Servisi olarak herhangi bir problemle karşılaşmış olan ve bizlerle iletişim kurmuş olan kişilere haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz bu hizmet çerçevesi içerisinde müşterilerimizin yaşamış oldukları mağduriyetin uzun sürmemesi adına işlemlerimizi oldukça kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Bu sürekli ve hızlı bir şekilde hizmet verme anlayışımızdan dolayı müşterilerimiz tarafından sevilen bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

Çayırova Altus Servisni Tercih Etmek İsteyenler Ne yapmalı?

 

Çayırova Altus Servisi olarak göstermiş olduğumuz kaliteli çalışma anlayışımızdan dolayı müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan bir firmayız. Sorununuzu çözmemiz adına bizi tercih etmek isteyenlerin tek yapması gereken şey firmamız adına internet üzerinde yer alan telefon numaralarından birini çevirmektir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA