• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çamlık Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Arçelik bir dünya markası ve ürettiği alanda ürünleri çok satan bir marka.

Nitekim diğer elektrikli cihazlarda olduğu gibi bu ürünlerde de dönem dönem sorunlar yaşanıyor işte bu noktada Ümraniye’de yer alan Çamlık mahallesi Arçelik servisi olarak bizler sizlere anında çözüm sunuyoruz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

 

Çamlık mahallesi Arçelik servisiolarak bize gelen arızalar sonrasında Arçelik ürününün hangisi olduğunu, modelini ve sorunun tam olarak ne olduğunu iyice analiz ettikten sonra bu alanda eğitim almış donanımlı, eğitimli olan personelimizi hiç zaman kaybetmeden sorun yaşanan adrese karşılıklı anlaşılan saatte gönderiyoruz.

 

Eğer yerinde halledilebilecek olan bir sorun ise yerinde değilse kendi teknik servisimize getirerek sorunu hallediyoruz. Tüm bunları yaparken de siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor ve onayını alıyoruz.

 

Fiyatlandırma Politikamız

 

Çamlık mahallesi Arçelik servisi olarak konum ister yakın olsun ister uzak fark etmeksizin aldığımız standart bir teknik servis ücreti bulunuyor.

 

Bunun yanında eğer parça değişimine gidilecek ise değişecek olan parçanın ücretini de değişecek olan parça garanti kapsamında değil ücretlere yansıtıyor. Değiştirdiğimiz tüm parçalar için de garanti veriyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA