• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çamlıca Miele Servisi

 

Firma olarak her gün büyüyoruz. Beyaz eşya konusunda teknolojinin takibini yaparak her türlü bilgiye sahip olmayı hedefliyoruz. Cihazların her bir parçasını tanıyarak ve öğrenerek tecrübe sahibi oluyoruz.

 

Bu tecrübelerimizi kaliteli hizmete dönüştürerek müşterilerimize kaliteli hizmetler veriyoruz.

 

Çamlıca Miele Servisi adı altında beyaz eşyaların onarımlarını kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu konuda kendimize çok güveniyoruz.

 

Kendimizi bu piyasada ispatlayarak adımızdan bahsettiriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz her zaman memnun olduklarını dile getiriyorlar.

 

Biz müşterilerimizin istekleri ve şikâyetleri doğrultusunda kendimizi güncelleyen bir firmayız.,

 

İstek Ve Şikâyet

Müşterilerimizin istekleri ve şikâyetleri bizim için çok önemlidir. Bizden isteklerini çağrı merkezimize ulaşarak dile getirebilirler.

 

Biz de bu istekler karşısında elimizden geleni yapmaya çalışırız. Bizim firmamızda en önemli olan şey gelen müşterilerimizin memnun olacağı bir hizmet alabilmesidir.

 

Çamlıca Miele Servisi adı altındaki tüm personellerimiz gerekli tüm eğitimlerini tamamlamıştır ve bu işi meslek olarak edinmiş insanlarda oluşmaktadır.

 

Eğer düzeltmemiz gereken bir durum olursa, müşterilerimizin bize bu durumu anlatmasını isteriz.

 

Hızlı Servis

Firmamız sizin destek talebi oluşturmanız üzere, size en yakın teknik personelleri yönlendirir.

 

Çamlıca Miele Servisi adı altında yer alan saha elemanlarımız en kısa süre içinde sizin evinize veya iş yerinize ulaşır.

 

Hızlı servis sağladığımız için müşterilerimizin mutluluklarını paylaşıyoruz. Biz her zaman müşterilerimizin cihazlarını kendi cihazımız gibi görüyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA