• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

Çamlıca Mahallesi Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Çamlıca mahallesi beko servisi olarak Beko marka beyaz eşyaların, kombi ve klimaların bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Bu noktada Beko markası taşıyan her modelde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buz dolabı, klima ve kombilerin her yönden bakım, kurulum, tamirat ve onarımlarını anında gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yıllardır Üsküdar çevresi ve çamlıca mahallesinde hizmet sağlayan firmamız bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlara servis hizmeti sunmaktadır.

 

Her türlü bakım, onarım ve tamirat işlemleri için bizleri telefonumuz üzerinden arayabilir, randevu oluşturabilir, her türlü beko marka ürün için bilgilendirme alabilirsiniz.

 

Gün içinde tarafımıza ulaşmanız halinde randevu sistemi dahilinde gün içinde servis hizmeti sağlanmakta olup, mesai saatleri dışında 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşarak bir gün sonraya randevu oluşturabilir ve arıza kaydını Çamlıca mahallesi beko servisi olarak açabilirsiniz.

 

Uygun fiyat garantisi altında hizmet almak istiyor, parça değişimlerde garanti ile servis hizmeti almak istiyor iseniz Çamlıca mahallesi beko servisi ni arayarak tüm isteklerinizi telefon ile iletebilir ve kaliteli bir servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA