• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Çakmak İhlas Servisi

 

Yıllardan beri Çakmak bölgesinde hizmet veren servisimiz müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli görmektedir. Sıradan servislerin aksine kadromuz ve ekipmanlarımızla özel olarak uzmanlaştığımız elektrikli süpürge bakım, onarım ve servis konularında sektörümüzün en iyi firması konumundayız.

 

Hızlı yedek parça ağımızla, yedek parça gereksinimlerinde süpürgenizin markasına ait orijinal yedek parçalar hemen temin edilerek hızlıca süpürgelerinizin tamirini gerçekleştirebiliyoruz. İsterseniz elektrikli süpürgelerinizi Çakmak İhlas Servisi’ne siz getirebilirsiniz,isterseniz bizler bulunduğunuz bölgeden alabiliriz.

 

 Cihazınızın arızalarını hemen tespit edip, size konu hakkında bilgi veriyoruz. Maliyet konusunda her zaman sizlere bilgi verip ne yapılabileceği hakkında birlikte karar veriyoruz. Cihazlarınıza bilginiz dışında hiçbir işlem yapmıyoruz. Arıza çeşidine göre çalışanlarımız özel olarak yetiştirilmiştir. Eğer süpürgenizin servisi ve tamiri yapılacaksa;konusunda uzman personelimiz sizinle ilgilenecektir. Eğer yedek parça değişimigerekliyse; bu konuda uzmanlaşmışfarklı personelimiz konuylailgilenecektir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Felsefemiz karşılıklı güvendir. Amacımız sizlereuygun ve maliyeti doğru şekilde tespit edilmiş hizmeti sunmaktır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA