• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Caddebostan Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Liebherr markasının dayanıklılığını sizlere Caddebostan Liebherr buzdolabı servisi olarak sunan firmamız, buzdolabı arızaları için arayabileceğiniz e güvenilir adreslerden biridir.

 

Her hizmeti için 1 yıl garanti imkânı sunan firmamız, dayanıklı ve sorunsuz buzdolabı servis hizmetleri ile tanışmanıza olanak sağlamaktadır.

Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak ve Liebherr marka buzdolabınız hakkında yaşadığınız teknik sorunları bize bildirmek olacaktır.

 

Hizmetlerimiz

 

Sektörde kendini geliştirmiş ve yeniliklere açık sayılı beyaz eşya servislerinden biri olan firmamız, sürekli en güncel teknik servis hizmetlerini sunabilmek amacıyla teknolojiyi sürekli takip etmekte ve personel eğitimlerine ayrıca önem vermektedir.

Pek çok sebepten dolayı oluşabilecek buzdolabı arızalarını kısa sürede gözden geçiren ve hızlı bir şekilde arıza tespitini gerçekleştiren teknik ekibimiz, aynı gün içinde hizmet güvencesi ile yiyeceklerinizin bozulmasına fırsat vermeden hizmet almanızı sağlamaktadır.

 

Buzdolabı arızalarının boyutu ne olursa olsun, teknik ekibimiz memnuniyetiniz için en küçük teknik sorunlarda dahi sizlere profesyonel hizmet sunmak için gereken özeni göstermektedir.

 

Fazla yoğun olunan günlerde firmamız sizlere hizmet alacağınız en yakın günü belirterek o gün doğrultusunda randevu bilgisi vermektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA