• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Caddebostan Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

İstanbul’un neresinde yaşayan olursa olsun Hitachi elektronik firması, beyaz eşya teknik servislerinde bulunmakta olan ortak özellikleri sayesinde Hitachi marka beyaz eşyalara sahip olan kullanıcılarına bu konu ile ilgili bir problem yaşadıkları andan itibaren kısa zaman içerisinde sorunun halledilmesi için çalışmaya başlamaktadır.

 

Bu teknik servisler arasında yer alan İstanbul Caddebostan Hitachi Buzdolabı Klima servisinde aynı kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Caddebostan Hitachi Buzdolabı Klima Servisi diğer beyaz eşyaların yaşadıkları sorunlarda olduğu gibi aynı hizmet kalitesinde ve son teknolojik aletlerin kullanılması ile birlikte en kısa zamanda sorunlar giderilmektedir.

 

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolabı, çamaşır makinası gibi eşyalarda oluşan arızaların giderilmesi için teknik servis personeli hemen o adrese ulaşarak bu yaşanan sorunun yerinde giderilmesine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

 

Yaşanan bu arızaların durumuna göre zira büyük bir arıza ise Caddebostan Hitachi servisi olarak buzdolabını servis merkezine ulaştırmaktadır.

 

Kaliteyi ve müşteri memnuiyetini her zaman ön planda tutan Caddebostan Hitachi Buzdolabı Klima servisi profesyonel uzman ekibi sayesinde en uygun ücret karşılığında hizmet sunmaktadır.

 

Diğer taraftan da yedek parçalar konusunda da iki sene garanti vermektedir. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA