• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Burhaniye Mahallesi Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Firmamız Beko servisi olarak uzun zamandır Burhaniye bölgesinde hizmet vermekte olup uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile güvenilir bir servis hizmeti sağlamaktadır.

Burhaniye mahallesi beko servisi olarak hizmetlerimiz oldukça fazla olup her türlü sorunda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Güler yüzlü personel, memnun müşteri anlayışımız çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken bu noktada bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemlerinde en uygun fiyat garantisini de siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek için sağlamaktayız.

 

Burhaniye mahallesi beko servisi olarak Üsküdar ve çevre muhitlerinde hizmet sunmakta olan firmamızdan servis hizmeti almak için bizlere telefon numaramız üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, bunun yanı sıra mail adresimiz üzerinden ulaşmanız halinde ise en kısa sürede dönüş yapılarak hizmet sağlanmaktadır.

 

Firmamız mesai saatleri dışında da ulaşılabilir olmak adına 7/ 24 hizmet sağlayan çağrı merkezi hizmetini de sizler için aktif hale getirmiştir.

 

Burhaniye mahallesi beko servisimiz Üsküdar ve çevresinde uzun yıllar hizmet sağlamakta ve güvenilir servis hizmet anlayışı ile geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA