• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bulgurlu Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Buzdolabı evin en önemli beyaz eşya seçenekleri arasında yer almaktadır.

Cihazın devamlı çalışması ve gıdaların uzun süreli dayanmasını sağlaması olabilecek arıza durumlarında daha büyük sorun yaşanmasına neden olabilir.

Bu nedenle bu tarz sorunlarda profesyonel olarak yaptığı çalışmalar ile Bulgurlu Hotpoint Ariston servisi sizlerin yanında olmaktadır.

 

Adresinize gelecek olan ekip cihazı bulunduğu noktada kontrol ederek sorunun nedenini belirlemektedir.

Belirlenen soruna göre yapılacak onarım işlemleri hakkında bilgi almanız sağlanarak bu şekilde onay vermeniz durumunda müdahale edilir.

Arızanın giderilebilir olması veya yedek parça gerekmesi durumunda Bulgurlu Hotpoint Ariston buzdolabı servisi ekibi bu konuda sizlerle birlikte paylaşımda bulunarak hareket etmektedir.

 

Bu çevrede hizmet almak isteyenlere aynı gün içinde uzman ekibin yönlendirilmesi sağlanarak bu sayede daha kaliteli sonuçlar alınması sağlanmış olunur.

 

Bulgurlu Hotpoint Ariston buzdolabı servisi ile çalışmak isteyenler bu konuda iletişim bilgilerini kullanarak ulaşım sağlayabilir ve en kısa sürede alacakları geri dönüş ile sorunun çözüme ulaşması sayesine cihazlarını yeniden sorunsuz kullanmaya devam edebilirler.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA