• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bostancı Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen ve asla ertelemeyen bir Bostancı Liebherr buzdolabı servisi olarak, buzdolabı bakım ve onarım hizmetlerimizin birinci sınıf hizmet kalitesinde gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz.

Profesyonel ve alanında uzman elemanlarımız tarafından aldığınız hizmetleriniz 1 yıl garanti kapsamına alınmakta ve tekrarlayan sorunlarda tüm sorumluluk firmamıza ait olmaktadır.

 

1 Yıl Buzdolabı Servis Garantisi

 

Her seferinde periyodik buzdolabı bakımının önemini vurgulayan firmamız, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında profesyonel bir şekilde buzdolabı servis hizmetleri vermektedir.

Hizmet çeşitliliğimiz her türlü buzdolabı teknik sorunlarını kapsarken, uzman ve eğitimli teknik ekibimiz buzdolabı arızalarını anında gidermekte ve uzun süren teknik servis desteği almanızı sağlamaktadır.

TSE belgesine sahip olan servis bölgemiz, 1 yıl garantili hizmetleri ile kayıtlı ve belgeli servis olanağı sunmaktadır.

 

Ekonomik fiyat politikası ile uzun yıllardır hizmetinizde yer alan bir firma olarak, değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatları çerçevesinde kaliteden ödün vermeden hizmet vermek en önemli amaçlarımız arasındadır.

Bu alanda aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz her türlü soru ve sorun için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA