• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

 Bostancı Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Hitachi firmasına ait beyaz eşyaların teknik servisleri Kadıköy Bostancı semtinde de faaliyet göstermektedir. Bostancı Hitachi Buzdolabı Klima Servis’i firmanın belirlemiş olduğu standartlara bağlı kalarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Bostancı Hitachi Buzdolabı Servisi teknolojinin sağlamış olduğu en son cihazlardan faydalanmak sureti ile beyaz eşya hizmetlerini yedi gün yirmi dört saat sunmaktadır.

 

Bostancı Hitachi Buzdolabı Klima Servisi, bu konuda uzman seviyedeki personeli ile birlikte müşterilerine en iyi, en kaliteli ve en uygun ücretleri sunarak beyaz eşya onarımı ve bakım hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Müşteriler arıza yapan buzdolabını tamir ettirmek için Bostancı Hitachi Buzdolabı Klima Servisini arayarak aynı gün hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Bostancı Hitachi Servisini aradığınız zaman tüm beyaz eşyaların bakımını ve tamiratını yaptırma olanağına sahip olmaktasınız.

 

Bostancı Hitachi Buzdolabı Klima Servisinde yaptıracağınız tüm beyaz eşyaların bakımı ve tamiratı için bir yıl boyunca yedek parça ve personel garantisi verilmektedir.

Diğer taraftan en önemli artılardan biri de kapıda ödeme kolaylığının servis olarak sağlanmasıdır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA