(5 PUAN)

Bostancı Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Bostancı Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Uzun yıllardır Bostancı bosch buzdolabı servisi olarak verdiğimiz hizmetler doğrultusunda kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini profesyonel hizmet verme çabası içinde olan firmamız en güzel şekilde değerlendirmektedir.

 

Hoşgörülü teknisyenlerimiz 7/24 sizlerin buzdolabı arızalarını gidermek için elinden geleni yapmaktadır. Firmamıza sürekli aktif olarak hizmet veren çağrı merkezi aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

 

Ulaştığımız her bir müşterimiz için vermekte olduğumuz Bosch buzdolabı servis hizmetlerimiz geniş yelpazede olduğu gibi, kalıcı ve faydalı niteliklere de sahiptir.

 

Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetlerimiz

 

Özel buzdolabı servisi olarak kurulduğu ilk günden bu yana sadece değerlerine bağlı olarak gelişen bir buzdolabı servisi olarak, evinizde mevcut olan Bosch kalitesini sürekliliğini sağlamak için çaba göstermekteyiz.

 

Arıza tespitini başarılı bir şekilde yapan uzman teknik kadromuz, arızanın sorunsuz bir şekilde giderilmesi içinde yoğun çaba harcayarak, değerli müşterilerine memnun kalacakları nitelikte hizmet sunmaya devam etmektedirler.

 

Kaliteli Bosch Buzdolabı Yedek Parça Hizmeti

 

Bostancı bosch buzdolabı servisi verdiğimiz birçok hizmetin kalitesinden emin olarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

Bu doğrultuda hizmet verdiği bölgede güvenilir oluşu ile isminden söz ettiren firmamız, yedek parça hizmetlerinde geniş ürün çeşitliliğine firma bünyesinde yer verip, aynı zamanda orijinal ve kaliteli olmasına da dikkat etmektedir.

 

Bosch buzdolabı arızalarının giderilmesi için gerek duyulan tüm yedek parçalara sahip olan firmamız,  orijinal yedek parça hizmetini oldukça makul fiyatlar çerçevesinde tutarak herkesin yararlanmasına olanak sağlamaktadır.

 

Hızlı Ve Güvenilir Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi

 

Zamanında hizmet güvencesi ile hizmetlerinin ulaştığı pek çok kişinin gözünde güvenilir firma özelliğinde olan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesinden uzun yıllardır kopmamış olan Bostancı bosch buzdolabı servisi niteliğindedir.

 

Bosch buzdolaplarında oluşabilecek arızalara karşı deneyimli ve uzman olan teknik kadromuz, olağan dışı durumlar için sürekli olarak kendilerini geliştirme eğilimi içindedir.

 

Firmamızın bizzat üstlendiği, teknik personelin eğitimleri müşterilerimizin kalıcı olarak memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Doğru teknik destek hizmetini en doğru zamanda sizlerin hizmetine sunmak için kesintisiz hizmet vermekte olan firmamız, çağrı merkezi aracılığı ile İstanbul’un her yerinden gelen çağrılara çözüm odaklı yaklaşımı ile hizmet vermektedir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA