• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Bosch Buzdolabı Servis 

0216 313 30 25

İstanbul’un uzun yıllardır en güvendiği Bosch Buzdolabı Servisi olarak, her model Bosch markalı buzdolaplarınız için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

7/24 kesintisiz hizmetleri ile ihtiyacınız olan anlarda yanınızda yer olan çalışanlarımız, uzman bir kadronun başarılı ve güvenilir parçalarından biridir.

Buzdolabı teknik servis sektörünün yükselişe geçesinde en temel sebeplerden biri olan kaliteli hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti gerekçesi ile çoğu Bosch buzdolabı kullanıcısı tarafından tercih edilmemize neden olmaktadır.

 

İstanbul Bosch Buzdolabı Servis Hizmeti Bosch Buzdolabı Servis Ücretleri ; 50 Tl Dir.

 

Bosch buzdolabı bakım ve onarımına dair olan hizmet çeşitliliğimiz sadece İstanbul’un bir noktasına değil, İstanbul’un tüm geneline ulaşmaktadır.

İşçilik alanında elinden gelenin en iyisini yapan teknik kadromuz, gelişmiş teknolojinin ürünü olan üst düzey ekipmanlarla buzdolabı tamir ve bakımı ile ilgilenmektedir.

Haftanın 7 günü, 24 saati çağrı merkezi ile aktif bir hizmet veren Bosch Buzdolabı Servisimiz, müşterilerinin güvenini kazanmak için dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden faaliyet göstermektedir.

Hizmet ağı İstanbul sınırları içinde oldukça geniş olan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, geniş ir müşteri potansiyelini de garanti altına almaktadır.

 

Bosch Buzdolabı Modellerinde Sıkça Karşılaşılan Arızalar

 

Günümüz soğutma teknolojilerinin en çok tercih edilen ürünü olan buzdolapları, kullanıcılarına zaman zaman çeşitli arızalarla sıkıntı yaşatmaktadır.

 

En sık karşılaşılan buzdolabı sorunlarından olan, buzdolabının aşırı soğutması ve ya da soğutma yapamaması, uzman kadromuz tarafından sebebi çok çabuk şekilde tespit edilen ve en uygun ekipman ve teknoloji ile çözüme kavuşturulan arızalardır.

 

Ayrıca buzdolabı motorlarının sıklıkla arıza vermeleri de, uzmanlık gerektiren ve teknik kontrollerle parça değişimi ya da onarımı yapılması gereken sorunlardır.

 

En acil durumlarda bile çağrı merkezini açık bulabileceğiniz Bosch buzdolabı servisimiz, ekonomik fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerine pek çok avantajı hep bir arada sunmaktadır.

 

Müşterisine karşı son derece kibar ve güler yüzlü teknik kadrosu ile uzun yıllardır İstanbul sakinlerinin hizmetinde yer alan firmamız, akılcı ve çözüm odaklı hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her müşterisine eşit oranda sağlamaktadır.

Referanslarımız hakkında bilgi almak için memnun olan değerli müşterilerimizin olumlu görüşleri, en önemli referanslarımızdır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA