• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yenidoğan Termostar Servisi

YENİDOĞAN Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Kombinizin hasar gördüğü takdirde üzülmenize gerek kalmadı. Yenidoğan Termostar kombi servisi gibi sizlerde bizi seçebilir ve memnun kalabilirsiniz. 
 
kombilarınızı en hızlı şekilde yeni gibi hazırlayan teknik destek elemanlarımız sorumluluklarından şaşmadan prensipli bir şekilde vaat edilen zaman diliminde sizlere sorunsuz olarak sunmaktadır. Bu da her zaman için en büyük bir avantajımız olmuştur. 
 
TSE belgelerine sahip olmakla birlikte geniş bir araç filosuna sahibiz. Bunun içinde her yerden teknik destek elemanlarımızla karşılaşabilir ve küçük sorunlara büyük çözümler üretmekten memnuniyet duymaktayız. 
 
Yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz için sunduğumuz 1 yıl garanti ile Yenidoğan Termostar kombi servisi açısından bizlere referans olmuştur. 
 
Kapıda ve kredi karti ile taksit olarak ödeme imkanı sağladığımız siz değerli müşterilerimiz Yenidoğan Termostar kombi servisi nasıl iletişime geçti diye düşünüyorsanız hemen açıklayalım. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizden bizleri arayarak randevu için gün ve saatiniz belirtmek! Gelin tanışalım ve kaliteli servis hizmetinden siz de faydalanın!
 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA