• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Termostar Servisi

YAVUZTÜRK Termostar Kombi Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

Elektronik eşyalarınızdaki herhangi bir hasar için tıpkı Yavuztürk Termostar servisi ile iletişime geçtiği gibi sizler de bizi arayabilirsiniz. 
 
Elektronik eşyalar günümüz dünyasında tamamen yaşam tarzımızı kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden de hasar ya da onarımı ile karşılaştığımızda bir çok önemli fonksiyonları gerçekleştiremeyiz. Bu noktada Yavuztürk Termostar servisi seçti ve sorunlarına hızlı sonuçlar üretti. 
 
TSE belgeli olan firmamız kaliteli ve eğitimli teknik destek elemanları ile sorumluluklarından kaçmadan gece gündüz çalışmaktadır. Sizlerin de belirttiği saat ve adreste hazır olarak bulunan teknik destek elemanlarımız düzenli bir eğitimden geçerek geliştirilmektedir.
 
Yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz için 1 yıl garanti sunarken kendimizden emin olarak elektronik eşyalarınızın tamirini gerçekleştirmekteyiz. 
 
Yavuztürk Termostar servisi açısından memnun kaldığını belirterek referansımız olmuştur. Sizler de kapıda ve kredi kartı ile ödeme imkanından faydalanmak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilir ve hemen randevu alabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA